Tea dhe Bearti do të rikthehen në “Përputhen”. Ish-konkurrentja duket se do t'i rikthehet sërish format dhe këtë ka lënë të kuptohet me postimin e fundit. Reagon Tea: A do të dalë nga "Përputhen" nëse nuk vjen Andi (FOTO LAJM) Kjo për faktin se Tea kur u largua nga emisioni deklaroi se është bashkë me Andin, por doli të jetë me Beartin. Ata deklaruan se tashmë janë të ‘përputhur’ dhe rrugës për t’u bërë çift, por veprimi i fundit […] Tea u shfaq krah autores Olsa Muhameti dhe shkruante se të hënën do ndodhë diçka. Gjatë emisionit “Përputhen Prime”, Tea tha se beson tek Andi dhe ata të dy po konsolidohen si çift. Tea per Olsen – PerPuthen. Çifti do të jenë të ftuar specialë në emisionin e së dielës në “Prime”. Për'Puthen. Video. Tea dhe Bearti kthehen në studion e “Përputhen”. Në llogarinë e saj në Instagram, Tea i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve, të cilët i kërkuan detaje rreth Beartit. Shumë konkurrentë të emisionit “Për’puthen” kanë bërë lojëra shpërblyese, dhe duke marrë një popullaritet të madh të ndjekësve në rrjete sociale, e që këtë gjë e kanë kthyer në biznes. Konkurrentja nga “Përputhen” së fundmi ka qenë në qenër të vëmendjes pas dyshimeve se ajo është në një lidhje sekrete me ish-konkurrentin Andi Shehi, shkruan lajmi.net. […] Ishte Andi ai i cili publikoi një video në Instagram duke treguar se e gjitha është një skenar dhe i vjen shumë keq, shkruan lajmi.net. Share. Olsa ka publikuar foto të tyre në Instastory, duke shkruar “Tea dhe Bearti të dielën në “Përputhen Prime”. Një prej tyre e pyet rreth arsyes së ndarjes, ndërsa përgjigja e saj ishte e prerë duke shkruar “Do të flas rreth kësaj teme”. Ditën e sotme pritet që të sqarohet çdo gjë në puntatën që do të transmetohet në 18:15. Pas daljes nga ‘Përputhen’, Tea dhe Bearti flasin për raportin me konkurrentët Alma S. March 03, 2021 Thashetheme, ViaXingShqip, Yje. Ata deklaruan se tashmë janë të ‘përputhur’ dhe rrugës për t’u bërë çift, por veprimi i fundit … Ajo doli e si e përputhur nga emisioni me Andin, ndërkohë që kishte shumë kohë që ishte në një lidhje dashurie me Beartin, is Perputhen (@perputhen_fanpage23) on TikTok | 349 Likes. Shpërndaje. Teas i ndodh kjo e papritur në Instagram. Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi kanë konfirmuar lidhjen e tyre. “Jo, cikli im në Përputhen dhe gjithçka ka të bëjë me të po mbyllet”, shkruan Tea. Die Thrombendarteriektomie (TEA) ist ein Operationsverfahren zur Eröffnung von Blutgefäßen, die durch ein Blutgerinnsel (Thrombus) verstopft wurden. Twitter Facebook Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr Email. Perputhen, video ekskluzive, Intervista dhe ngjarje te patransmetuara ne program, cdo dite perputhen ne nje aplikacion. Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ Tea Trifoni i ka befasuar të gjithë d... itën e sotme teksa ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku shfaqet sëbashku me autoren e programit, Olsa Muhametin. IMA Redaksia - Feb 1, 2021. 1 month ago. Por, Olsa ka […] 22:51 | 6 Shkurt 2021. Çifti më i diskutuar i momentit në showbiz, Tea dhe Bearti, do të rikthehen në program, por këtë herë jo si konkurrentë, por si opinionistë. Së fundi Sara ka publikuar një foto ku shfaqet tejet seksi duke pozuar gjysmë e zhveshur. Prej disa ditësh ka shpërthyer skandali i Teas e cila ka qenë konkurrente në Për’puthen. Recent Posts. “Jam shumë e emocionuar në fakt. Kjo ngase, Tea doli nga emisioni “Përputhen” si çift me Andin, ndërsa rezultoi se ajo ishte e lidhur me Beartin. Teas i ndodh e papritura pas rikthimit me Beartin në “Përputhen”. Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të momentit në Përputhen. 19 Followers, 18 Following, 1 Posts - See Instagram photos and videos from lediana (@lediana_perputhen) 24 orët e fundit kanë pasur një kryetemë – trekëndëshin Tea-Andi-Beart. Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi kanë konfirmuar lidhjen e tyre. Melisa. admin. 89 Followers, 466 Following, 9 Posts - See Instagram photos and videos from Tea_perputhen (@beauty.beauty30) Për 24 orë, autorja apo prezantuesja nuk reaguan. Ajo ka treguar trupin e … Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu! Pasi dolën fotografitë e para të çiftit, filluan… Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhametaj. Që me hyrjen e saj në Përputhen, ajo tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj si dhe tatuazhet. A do të dalë Tea nga “Përputhen” nëse nuk vjen Andi | Realiteti Nga. Tea dhe Bearti janë çifti i “Përputhen”, të cilët kanë bërë bujë pas largimit nga emisioni. Foto: Instagram. Ndjekësit e programit “Përputhen” u shfaqën të indinjuar duke u ndjerë të mashtruar. Teas i ndodh kjo e papritur në Instagram. Mbrëmjen e sotme, Tea dhe Bearti ishin të ftuar në “Roped With Olsi”. Tea dhe Bearti do të rikthehen në “Përputhen”. FOTO/ Skandali në Përputhen, Teas i ndodh gjëma në Instagram. Sot ajo ka treguar se cikli me “Përputhen” është mbyllur dhe nuk do të ketë një rikthim. Dabei entfernt der Chirurg nicht nur den Thrombus, sondern auch die innere Wandschicht der Arterie. Çmimi që të bëheni pjesë e këtyre lojërave shpërblyese është mbi 500 euro, ndërsa reklamimet e ndryshme për biznese sillen mbi 200 euro deri në 1500 euro. Tea per Olsen – PerPuthen. Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhameti, nëpërmjet një postimi në Instagram. Shumë konkurrentë të emisionit “Për’puthen” kanë bërë lojëra shpërblyese, dhe duke marrë një popullaritet të madh të ndjekësve në rrjete sociale, e që këtë gjë e kanë kthyer në biznes. Suisen Tea; Contact; Français; 日本語; English.. 19 Fév perputhen top channel instagram. Melisa duket se po largohet përfundimisht nga emisioni. Olsa ka publikuar foto të tyre në Instastory, duke shkruar “Tea dhe Bearti të dielën në […] Tea ka qenë personi që është kryqëzuar më shumë në rrjetet sociale ditët e fundit. E papritur, por e vërtetë! Tea dhe Andi para pak ditësh njoftuan se po largohen nga ‘Përputhen’ për të vazhduar njohjen larg kamerave, shkruna lajmi.net. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Çifti do të jenë të ftuar specialë në emisionin e së dielës në “Prime”. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë … Search . Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi javët e fundit kanë qenë shumë të komentuar në rrjete sociale e shtypin rozë. Cloud Backup: How to choose the right service. Ata deklaruan se tashmë janë të ‘përputhur’ dhe rrugës për t’u bërë çift, por veprimi i fundit flet shumë. Tea është shfaqur krah autores Olsa Muhameti dhe shkruan se të hënën do ndodhë diçka. Teas i ndodh kjo e papritur në Instagram. Tea dhe Andi para pak ditësh njoftuan se po largohen nga ‘Përputhen’ për të vazhduar njohjen larg kamerave, shkruna lajmi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhametaj. #teatrifoni #perputhen @tea.trifoni @andi.sh2 @andi.artani ️ Kurse Tea ka publikuar postime të shumta por ende nuk ka dhënë ndonjë sqarim të plotë rreth kësaj përveç Beartit i cili publikoi një video duke kërkuar ndjesë dhe tha se Tea është e pafajshme. Pavarësisht akuzave të shumta që konkurrentët kishin bërë për produksionin, ata u kthyen në Çmimi që të bëheni pjesë e këtyre lojërave shpërblyese është mbi 500 euro, ndërsa reklamimet e ndryshme për biznese sillen mbi 200 euro deri në […] Search. Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi kanë konfirmuar lidhjen e tyre. Post navigation. Tea dhe Andi para pak ditësh njoftuan se po largohen nga ‘Përputhen’ për të vazhduar njohjen larg kamerave, shkruna lajmi. Fansat u shokuan kur doli sheshazi lidhja e Teas dhe Beartit vetëm pak ditë pasi ajo doli çift me Andin. 30 Followers, 19 Following, 6 Posts - See Instagram photos and videos from perputhenmurat (@__perputhen___) 76 Fans. Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar edhe pse ka disa muaj që është larguar nga "Përputhen", emisioni nga i cili u bë e famshme. Me ndiqni ne instagram Perputhen fan page Për’Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve .

Parkplatz Friedensbrücke Würzburg Kosten, Blumenkohl Rezept Wildeisen, Jade Hs Elsfleth, Schwarzes Brett Bremen Garten, Ozark Staffel 2 Ende Erklärung, Altholz Schredder Mieten,